what going on?
click on ad to close
HD 1K Shikimet
Zootopia

Zootopia

Welcome to the urban jungle. Feb. 11, 2016 USA 108 Min. PG
Vleresimi juaj 0
9.8 6 votes

Video trailer

Director

Byron Howard
Director

Kasta

Ginnifer Goodwin isJudy Hopps (voice)
Judy Hopps (voice)
Jason Bateman isNick Wilde (voice)
Nick Wilde (voice)
Shakira isGazelle (voice)
Gazelle (voice)
Idris Elba isChief Bogo (voice)
Chief Bogo (voice)
Octavia Spencer isMrs. Otterton (voice)
Mrs. Otterton (voice)
J.K. Simmons isMayor Leodore Lionheart (voice)
Mayor Leodore Lionheart (voice)
Alan Tudyk isDuke Weaselton (voice)
Duke Weaselton (voice)
Jenny Slate isAssistant Mayor Dawn Bellwether (voice)
Assistant Mayor Dawn Bellwether (voice)
Bonnie Hunt isBonnie Hopps (voice)
Bonnie Hopps (voice)
Don Lake isStu Hopps (voice)
Stu Hopps (voice)

Përmbledhja

Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj has shume dilema dhe probleme që...
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Zootopia
Titulli origjinal Zootopia
Vleresimi i IMDb 8.1 203,702 votes
Vleresimi i TMDb 7.4 1988 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.