what going on?
click on ad to close
HD131 Shikimet
You Stupid Man

You Stupid Man

Jan. 01, 2002Canada95 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Përmbledhja

Pasi një njeri më në fund ndahet nga ish e dashura e tij, e cila ka lëvizur në Los Angeles dhe bëhet një yll televiziv, dhe bie në dashuri me një grua tjetër, show televiziv i ish-të dashurës është anuluar dhe ajo e dëshiron atë përsëri.

You Stupid Man
You Stupid Man
You Stupid Man
You Stupid Man
Titulli origjinalYou Stupid Man
Vleresimi i IMDb 5.9 2,195 votes
Vleresimi i TMDb5.7 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.