what going on?
click on ad to close
HD136 Shikimet
Walk of Shame

Walk of Shame

Awesome night. Epic aftermath.May. 02, 2014USA95 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Steven Brill
Director

Kasta

Përmbledhja

Komedia e jashtëzakonshme, “Walk of Shame”, luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon me një të panjohur, James Marsden, e bën të endet deri në mëngjes rrugëve të Los Anxhelosit, pa telefon, makinë, kartë identiteti apo para, dhe kjo vetëm tetë orë para intervistës më të rëndësishme të punës në karrierën e saj.

Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Walk of Shame
Titulli origjinalWalk of Shame
Vleresimi i IMDb 6.0 44,499 votes
Vleresimi i TMDb5.8 561 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.