what going on?
click on ad to close
4K 82 Shikimet
The King

The King

Jan. 18, 2017 South Korea 134 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Han Jae-rim
Director

Kasta

Jo In-sung isPark Tae-Soo
Park Tae-Soo
Jung Woo-sung isHan-Kang Sik
Han-Kang Sik
Bae Seong-Woo isYang Dong-Chul
Yang Dong-Chul
Kim Ah-joong isLim Sang-Hee
Lim Sang-Hee
Ryu Jun-yeol isChoi Doo-Il
Choi Doo-Il
Kim Eui-sung isKim Eung-Soo
Kim Eung-Soo
Jung Eun-chae isPark Si-Yeon
Park Si-Yeon
Han Soo-Yeon isHead Hostess
Head Hostess

Përmbledhja

Park-Ta-Su lindi në një familje të vështirë. Një ditë ai vendosi të bëhej prokuror. Ai u pranua në një nga universitete më të mira në Korenë e Jugut dhe e arriti ëndrrën e tij. Park-Ta-Su është një nga prokurorët më të mirë edhe pse i ri. Gjithçka ndryshon kur Ta-Su takon Han-Kang-Sikun, prokuror me pushtetin e një mbreti.
The King
The King
The King
The King
The King
Titulli origjinal 더 킹
Vleresimi i IMDb 7.0 470 votes
Vleresimi i TMDb 7.4 5 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.