what going on?
click on ad to close
HD 79 Shikimet
The Great Beauty

The Great Beauty

May. 21, 2013 Italy 142 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Kasta

Përmbledhja

Për dekada të tëra, Xhep Gambardela e ka shtruar me shkëlqim rrugën e jetës joshëse të natës në Romë. Por, pas 65-vjetorit të tij dhe gjithashtu një lajmi tronditës që merr nga e shkuara, Xhep shikon përtej klubeve të natës dhe festave dhe dëshiron të gjejë një peisazh absurd ku koha nuk ekziston dhe bukurinë e madhërishme.
The Great Beauty
The Great Beauty
The Great Beauty
The Great Beauty
The Great Beauty
The Great Beauty
The Great Beauty
The Great Beauty
Titulli origjinal La grande bellezza
Vleresimi i IMDb 7.7 62,567 votes
Vleresimi i TMDb 7.4 647 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.