what going on?
click on ad to close
110 Shikimet
Smurfs: The Lost Village

Smurfs: The Lost Village

Mar. 30, 2017 USA 89 Min. PG
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Kelly Asbury
Director

Kasta

Julia Roberts isSmurfwillow (voice)
Smurfwillow (voice)
Ariel Winter isSmurflily (voice)
Smurflily (voice)
Ellie Kemper isSmurfblossom (voice)
Smurfblossom (voice)
Mandy Patinkin isPapa Smurf (voice)
Papa Smurf (voice)
Jeff Dunham isFarmer (voice)
Farmer (voice)
Michelle Rodriguez isSmurfstorm (voice)
Smurfstorm (voice)
Gabriel Iglesias isJokey (voice)
Jokey (voice)
Jake Johnson isGrouchy (voice)
Grouchy (voice)
Tituss Burgess isVanity (voice)
Vanity (voice)
Danny Pudi isBrainy (voice)
Brainy (voice)

Përmbledhja

Ngjarja filloj kur Smërfeta dhe shokët e saj, Trupmadhi, i Mençuri dhe i Ngathëti gjejnë një hartë për në Pyllin e Ndaluar. Ata nisen për një aventurë drejt këtij pylli, për të paralajmëruar Smërfët e një fshati të humbur nga rreziku i Gargamelit. Gjithë kjo aventurë i çon drejt zbulimit të sekretit më të madh të historisë së Smërfve.
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Smurfs: The Lost Village
Titulli origjinal Smurfs: The Lost Village
Vleresimi i IMDb 5.8 4,267 votes
Vleresimi i TMDb 6 140 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.