what going on?
click on ad to close
407 Shikimet
Ride Along 2

Ride Along 2

The brothers-in-law are backJan. 14, 2016USA102 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
7 3 votes

Video trailer

Director

Tim Story
Director

Kasta

Kevin Hart isBen Barber
Ben Barber
Ice Cube isJames Payton
James Payton
Olivia Munn isMaya Cruz
Maya Cruz
Tika Sumpter isAngela Payton
Angela Payton
T.I. isTony David
Tony David

Përmbledhja

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.

Ride Along 2
Ride Along 2
Ride Along 2
Ride Along 2
Ride Along 2
Ride Along 2
Titulli origjinalRide Along 2
Vleresimi i IMDb 5.9 29,764 votes
Vleresimi i TMDb6.1 333 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.