what going on?
click on ad to close
HD 80 Shikimet
Prem Ratan Dhan Payo

Prem Ratan Dhan Payo

Nov. 11, 2015 India 174 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Kasta

Salman Khan isPrem/Vijay
Prem/Vijay
Sonam Kapoor isMaithili
Maithili
Neil Nitin Mukesh isYuvraj Ajay Singh
Yuvraj Ajay Singh
Swara Bhaskar isChandrika
Chandrika
Arman Kohli isChirag Singh
Chirag Singh
Manoj Joshi isBhandari
Bhandari

Përmbledhja

Princi i ashpër dhe kokëfort i Pritampurit, ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, zëvendësohet nga një person i ngjashëm zemër mirë...
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Prem Ratan Dhan Payo
Titulli origjinal Prem Ratan Dhan Payo
Vleresimi i IMDb 4.7 13,503 votes
Vleresimi i TMDb 5.7 36 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.