what going on?
click on ad to close
HD175 Shikimet
Power Rangers

Power Rangers

Together we are moreMar. 23, 2017USA124 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Kasta

Dacre Montgomery isJason Lee Scott / The Red Ranger
Jason Lee Scott / The Red Ranger
Naomi Scott isKimberly Hart / The Pink Ranger
Kimberly Hart / The Pink Ranger
RJ Cyler isBilly Cranston / The Blue Ranger
Billy Cranston / The Blue Ranger
Becky G isTrini / The Yellow Ranger
Trini / The Yellow Ranger
Ludi Lin isZack Taylor / The Black Ranger
Zack Taylor / The Black Ranger
Bill Hader isAlpha 5 (voice)
Alpha 5 (voice)
Elizabeth Banks isRita Repulsa / The Green Ranger
Rita Repulsa / The Green Ranger
David Denman isSam Scott
Sam Scott
Caroline Cave isBeverly Scott
Beverly Scott

Përmbledhja

Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, e cila dëshiron të shkulë Kristalin Zeo nga Toka, për ta shkatërruar atë.

Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Power Rangers
Titulli origjinalPower Rangers
Vleresimi i IMDb 6.1 66,935 votes
Vleresimi i TMDb6.3 1306 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.