what going on?
click on ad to close
HD 78 Shikimet
Pocket Listing

Pocket Listing

Rise. Ruin. Revenge. Real Estate. Mar. 23, 2016 USA 92 Min. R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Conor Allyn
Director

Kasta

Rob Lowe isFrank Hunter
Frank Hunter
Burt Reynolds isRon Glass
Ron Glass
Jessica Clark isLana Hunter
Lana Hunter
James Jurdi isJack Woodman
Jack Woodman
Noel Gugliemi isEl Cabron
El Cabron
Ken Davitian isMr. Mousian
Mr. Mousian
Logan Fahey isAaron Glass
Aaron Glass

Përmbledhja

Kur një lojtar pushteti dhe gruaja e tij joshëse punësojnë një agjent pronash të poshtëruar për të shitur në fshehtësi vilën e tyre në Malibu, tradhti, seks, vrasje dhe hakmarrje vijnë në jetë.
Pocket Listing
Titulli origjinal Pocket Listing
Vleresimi i IMDb 5.5 642 votes
Vleresimi i TMDb 7.8 6 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.