what going on?
click on ad to close
HD102 Shikimet
People Like Us

People Like Us

Find your family.Jun. 29, 2012USA114 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Përmbledhja

Semi është një ndërmjetës, i cili merret me shkëmbime të përbashkëta. Papritur ai zbulon se i vdes babai i cili jetonte në Los Anxhelos. Ai duhet t’i anulojë punët e tij që të shkojë tek funerali i babait dhe pasi arrin atje ai do të zbulojë shumë gjëra që nuk i dinte kohë më parë, madje do të njihet me motrën që për të nuk kishte ekzistuar kurrë. Një dramë me plot emocione që nuk duhet humbur.

People Like Us
People Like Us
People Like Us
People Like Us
People Like Us
People Like Us
Titulli origjinalPeople Like Us
Vleresimi i IMDb 7.1 36,572 votes
Vleresimi i TMDb6.6 203 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.