what going on?
click on ad to close
366 Shikimet
New Police Story

New Police Story

Failures and suffering make a real heroSep. 23, 2004Hong Kong, China123 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Benny Chan
Director

Kasta

Jackie Chan isSenior Insp. Chan Kwok-Wing
Senior Insp. Chan Kwok-Wing
Nicholas Tse isZheng Xiaofeng
Zheng Xiaofeng
Charlie Yeung isSun Ho Yee
Sun Ho Yee
Daniel Wu isJoe Kwan
Joe Kwan
Andy On isTin Tin Law
Tin Tin Law
Hiro Hayama isMax Lung
Max Lung

Përmbledhja

Një polic i shpallur hero në qytetin e tij e drejton skuadrën drejt një kurthi vdekjeprurës nga i cili ai është i vetmi që arrin të shpëtojë. I zhytur në dëshpërim dhe duke hequr fajin me anë të pijes, atij eventualisht i caktojnë një partner tjetër më të ri. Partneri i tij i ri me sa duket fsheh edhe ai sekretet e tij personale.

New Police Story
New Police Story
New Police Story
New Police Story
New Police Story
New Police Story
New Police Story
New Police Story
New Police Story
Titulli origjinal新警察故事
Vleresimi i IMDb 7.0 20,533 votes
Vleresimi i TMDb6.9 111 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.