what going on?
click on ad to close
HD 52 Shikimet
Minutes Past Midnight

Minutes Past Midnight

Fear starts at midnight Oct. 18, 2016 Canada 98 Min.
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

James Moran
Director

Kasta

Jason Flemyng isNicholas Grimshaw (segment '
Nicholas Grimshaw (segment '
Barbara Steele isThe Apparition of the Mill (segment '
The Apparition of the Mill (segment '
Piotr Michael isHarrison Grimshaw (segment '
Harrison Grimshaw (segment '
Mika Boorem isCaylie (segment '
Caylie (segment '
Arthur Darvill isCharlie (segment: Crazy For You)
Charlie (segment: Crazy For You)
Owen McDonnell isMichael (segment '
Michael (segment '
Steve Wall isPeter (segment '
Peter (segment '

Përmbledhja

Kur troket mesnata, të gjitha qëniet e terrorit pushtojnë Tokën, Demonët, kanibalët, vrasësit, fantazmat dhe monstrat lëvizin nëpër këto përralla të mbizakonshme, fantastike dhe të frikshme..
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Minutes Past Midnight
Titulli origjinal Minutes Past Midnight
Vleresimi i IMDb 5.9 101 votes
Vleresimi i TMDb 6.4 5 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.