what going on?
click on ad to close
HD1K Shikimet
Love

Love

Jul. 06, 2015France, Belgium134 Min.NOT RATED
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Video trailer

Director

Gaspar Noé
Director

Kasta

Gaspar Noé isNoé - Art Gallery Owner (as Jean Couteau)
Noé - Art Gallery Owner (as Jean Couteau)
Vincent Maraval isLieutenant Castel
Lieutenant Castel

Përmbledhja

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do të ndikojë në marrëdhënien e tyre, ftojnë fqinjen e tyre në shtrat me ta…

Love
Love
Love
Love
Love
Love
Love
Love
Titulli origjinalLove
Vleresimi i IMDb 6.0 18,590 votes
Vleresimi i TMDb4.6 275 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.