what going on?
click on ad to close
HD 66 Shikimet
London, Paris, New York

London, Paris, New York

Mar. 02, 2012 India 100 Min. PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Anu Menon
Director

Kasta

Ali Zafar isNikhil Chopra
Nikhil Chopra
Aditi Rao Hydari isLalitha Krishnan
Lalitha Krishnan

Përmbledhja

Nikhili dhe Lalitha janë karaktere krejtësisht të kundërta dhe tërhiqen shumë me njeri-tjetrin, pavarësisht kësaj, ose ndoshta pikërisht prej kësaj. Ndiqni udhëtimin e tyre ndërsa takohen në Londër, Paris dhe New York për një natë në çdo qytet.
London, Paris, New York
Titulli origjinal London, Paris, New York
Vleresimi i IMDb 5.7 3,451 votes
Vleresimi i TMDb 8 1 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.