what going on?
click on ad to close
HD467 Shikimet
Krrish 3

Krrish 3

Nov. 01, 2013India152 Min.N/A
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Kasta

Hrithik Roshan isKrishna / Krrish / Rohit
Krishna / Krrish / Rohit
Priyanka Chopra isPriya Mehra
Priya Mehra
Rajpal Yadav isKripal Sharma
Kripal Sharma
Arif Zakaria isDr. Varun Shetty
Dr. Varun Shetty
Asif Basra isDr. Sen
Dr. Sen

Përmbledhja

Krrish dhe babai i tij duhet te shpëtojne botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij duan të sundojne botën me nje virus. A do të ketë ai sukses?

Krrish 3
Krrish 3
Krrish 3
Krrish 3
Titulli origjinalKrrish 3
Vleresimi i IMDb 5.4 15,875 votes
Vleresimi i TMDb6.3 29 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.