what going on?
click on ad to close
HD2K Shikimet
Khoobsurat

Khoobsurat

Sep. 19, 2014India131 Min.N/A
Vleresimi juaj 0
9.4 9 votes

Video trailer

Director

Kasta

Sonam Kapoor isDr. Milli Chakravarty
Dr. Milli Chakravarty
Fawad Afzal Khan isVikram Rathore
Vikram Rathore
Kirron Kher isManju Chakravarty
Manju Chakravarty
Ratna Pathak isNirmala Devi Rathore
Nirmala Devi Rathore

Përmbledhja

Nje fizioterapiste romantike takohet me nje princ Rajput i cili eshte teresisht ndryshe nga ajo… dhe i fejuar me nje vajze tjeter.
Khoobsurat
Titulli origjinalKhoobsurat
Vleresimi i IMDb 6.4 5,489 votes
Vleresimi i TMDb6.7 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.