what going on?
click on ad to close
HD 70 Shikimet
If I Stay

If I Stay

Live for Love. Aug. 21, 2014 USA 106 Min. PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Përmbledhja

Jeta e Mia Hall ndryshon papritur pasi pëson një aksident me makinë dhe mbetet në gjendje kome. Gjatë një eksperiencë jashtë trupit, ajo duhet të vendosë nëse duhet zgjohet për ta jetuar jetën ndryshe seç e kishte imagjinuar.
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
If I Stay
Titulli origjinal If I Stay
Vleresimi i IMDb 6.8 94,074 votes
Vleresimi i TMDb 7.3 1260 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.