what going on?
click on ad to close
188 Shikimet
I Am Here

I Am Here

Fear nothing. Risk everything. Jun. 12, 2015 Germany, Denmark 97 Min. N/A
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Përmbledhja

Biznesmenia e suksesshme Maria ka arritur gjithçka përveç asaj çfarë do më shumë - të ketë një fëmijë të vetin. Ajo vendos ta zgjidhë problemin vetë dhe nis një udhëtim të dëshpëruar dhe të rrezikshëm me qëllim që të realizojë ëndrrën e saj.
I Am Here
I Am Here
I Am Here
I Am Here
I Am Here
Titulli origjinal I Am Here
Vleresimi i IMDb 5.2 1,017 votes
Vleresimi i TMDb 4 18 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.