what going on?
click on ad to close
HD6K Shikimet
Hotel Desire

Hotel Desire

Dec. 07, 2011Germany38 Min.
Vleresimi juaj 0
8.9 12 votes

Video trailer

Director

Sergej Moya
Director

Kasta

Përmbledhja

Filmi përbën historinë e një gruaje e cila jeton vetëm. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetojë me babain e tij në një vend tjetër. Ajo punon në një hotel luksoz dhe ka kaluar pothuajse 10 vite që kur ajo nuk ka bërë dashuri, dhe papritmas vjen një burrë i verbër në hotelin ku punon.

Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Hotel Desire
Titulli origjinalHotel Desire
Vleresimi i IMDb 5.8 1,642 votes
Vleresimi i TMDb5.5 30 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.