what going on?
click on ad to close
333 Shikimet
Holiday

Holiday

Jun. 06, 2014India170 Min.N/A
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Kasta

Akshay Kumar isCaptain Viraat Bakshi
Captain Viraat Bakshi
Sumeet Raghvan isMukund Deshmukh
Mukund Deshmukh
Govinda isPratap
Pratap

Përmbledhja

Një oficer ushtarak përpiqet ta ndjekë një terrorist, ta shkatërrojë atë bandë terroriste dhe ta çaktivizoi qelizën e fjetur nën komandën e tij.

Holiday
Holiday
Holiday
Holiday
Holiday
Holiday
Titulli origjinalHoliday
Vleresimi i IMDb 7.4 16,122 votes
Vleresimi i TMDb5.6 15 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.