what going on?
click on ad to close
" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen>
HD177 Shikimet
Girls Trip

Girls Trip

"Forgive us in advance for this wild weekend"Jul. 21, 2017USA122 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Kasta

Regina Hall isRyan Pierce
Ryan Pierce
Queen Latifah isSasha Franklin
Sasha Franklin
Larenz Tate isJulian Stevens
Julian Stevens
Mike Colter isStewart Pierce
Stewart Pierce
Kate Walsh isElizabeth Davelli
Elizabeth Davelli
Tonea Stewart isAunt Marian
Aunt Marian

Përmbledhja

Katër shoqe prej një jete takohen pas pesë vitesh në një festival vjetor në Nju Orlins. Të papriturat, rikthimet, shakatë, pijet, romancat dhe çmenduritë nuk kanë të sosur.

Girls Trip
Girls Trip
Girls Trip
Girls Trip
Girls Trip
Titulli origjinalGirls Trip
Vleresimi i IMDb 6.7 7,934 votes
Vleresimi i TMDb7 381 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.