what going on?
click on ad to close
HD 621 Shikimet
Descendants 2

Descendants 2

Long live evil. Jul. 21, 2017 USA 111 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Video trailer

Përmbledhja

Mali kthehet në Ishullin e të humburve për të gjetur armiken e saj Uman, vajzën e Ursulas që bashkëpunon me Harryn, djalin e Kapitenit Hook dhe Gilin, djalin e Gastonit.
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Descendants 2
Titulli origjinal Descendants 2
Vleresimi i TMDb 7.7 56 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.