what going on?
click on ad to close
HD135 Shikimet
Dark Places

Dark Places

In 1985, her entire family was murdered. 30 years later, the truth emerges.Mar. 31, 2015UK113 Min.R
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Kasta

Nicholas Hoult isLyle Wirth
Lyle Wirth
Chloë Grace Moretz isYoung Diondra Wertzner
Young Diondra Wertzner
Tye Sheridan isYoung Ben Day
Young Ben Day
Andrea Roth isDiondra Wertzner
Diondra Wertzner
Sterling Jerins isYoung Libby Day
Young Libby Day
Shannon Kook isYoung Trey Teepano
Young Trey Teepano
Drea de Matteo isKrissi Cates
Krissi Cates

Përmbledhja

Libi Dej ishte vetëm tetë vjeçe kur familja e saj u vra brutalisht në shtëpinë e tyre në fermë në zonën rurale të Kansasit. 28 vite më vonë ajo vendos të vizitojë sërish krimin dhe zbulon të vërtetat e ndrydhura që çuan në atë natë tragjike.

Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Titulli origjinalDark Places
Vleresimi i IMDb 6.2 33,243 votes
Vleresimi i TMDb5.7 488 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.