what going on?
click on ad to close
HD143 Shikimet
Confessions of a Shopaholic

Confessions of a Shopaholic

A new job? Hopefully. A new man? Possibly. A new handbag? Absolutely!Feb. 05, 2009USA104 Min.PG
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Director

P.J. Hogan
Director

Kasta

Isla Fisher isRebecca Bloomwood
Rebecca Bloomwood
Hugh Dancy isLuke Brandon
Luke Brandon
Joan Cusack isJane Bloomwood
Jane Bloomwood
John Goodman isGraham Bloomwood
Graham Bloomwood
John Lithgow isEdgar West
Edgar West
Fred Armisen isRyan Koenig
Ryan Koenig
Leslie Bibb isAlicia Billington
Alicia Billington
Lynn Redgrave isDrunken Lady at Ball
Drunken Lady at Ball

Përmbledhja

Një vajzë e sapo diplomuar fiton një punë si gazetare ekonomie në Nju Jork për të mbështetur bizneset ku ajo frekuenton dhe bie në dashuri me një promovues biznesesh të pasur.

Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Confessions of a Shopaholic
Titulli origjinalConfessions of a Shopaholic
Vleresimi i IMDb 5.9 66,547 votes
Vleresimi i TMDb6 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.