what going on?
click on ad to close
HD127 Shikimet
Camp Rock

Camp Rock

Don't fit in, stand out.Jun. 20, 2008USA94 Min.
Vleresimi juaj 0
1 1 vote

Video trailer

Director

Kasta

Demi Lovato isMitchie Torres
Mitchie Torres
Joe Jonas isShane Gray
Shane Gray
Alyson Stoner isCaitlyn Geller
Caitlyn Geller
Daniel Fathers isBrown Cesario
Brown Cesario
Julie Brown isDee La Duke
Dee La Duke

Përmbledhja

Kur Mitchie merr një shans për të ndjekur Camp Rock, jeta e saj merr një kthesë të paparashikueshme dhe ajo mëson një gjë shumë të rëndësishme.

Camp Rock
Camp Rock
Camp Rock
Camp Rock
Camp Rock
Camp Rock
Titulli origjinalCamp Rock
Vleresimi i IMDb 5.1 23,275 votes
Vleresimi i TMDb6 431 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.