what going on?
click on ad to close
HD81 Shikimet
Baby Mama

Baby Mama

Would you put your eggs...in this basket?Apr. 23, 2008USA99 Min.PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Kasta

Tina Fey isKate Holbrook
Kate Holbrook
Amy Poehler isAngie Ostrowiski
Angie Ostrowiski
Sigourney Weaver isChaffee Bicknell
Chaffee Bicknell
Fred Armisen isStroller Salesman
Stroller Salesman

Përmbledhja

Një biznesmene e suksesshëme dhe e vetëm që ëndërron ta ketë një fëmijë, është jopjellore  e cila punësohet nga një grua e klasës punëtore që të jetë zëvendësuese e saj e pamundur.

Baby Mama
Baby Mama
Baby Mama
Baby Mama
Baby Mama
Titulli origjinalBaby Mama
Vleresimi i IMDb 6.0 36,028 votes
Vleresimi i TMDb5.8 205 votes
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.