what going on?
click on ad to close
179 Shikimet
Always Shine +12

Always Shine +12

Apr. 15, 2016 USA 85 Min. UNRATED
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Përmbledhja

Dy shoqet e ngushta, Beth dhe Ana, vendosin të shkojnë për një fundjavë në mal së bashku, që të arrinin të rikrijonin lidhjet mes tyre. Por ajo që mendohej të ishte një fundjavë e rizbulimit të shoqërisë, kthehet të jetë veç një tregim i xhelozisë dhe konkurrencës që ekzistonte mes tyre. Konflikti do të çojë në ndryshime rrënjësore të jetës së të dyjave.
Always Shine +12
Always Shine +12
Always Shine +12
Always Shine +12
Titulli origjinal Always Shine
Vleresimi i IMDb 7.3 92 votes
Vleresimi i TMDb 5.8 4 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.