what going on?
click on ad to close
HD 75 Shikimet
Adore

Adore

Apr. 03, 2013 Australia 100 Min. R
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Video trailer

Përmbledhja

Dy shokë fëmijërie gjithashtu dhe fqinjë do të bien në dashuri më mamatë e tyre respektive. Dy lidhje që rrezikojnë gjithçka në jetët e tyre.
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Titulli origjinal Adore
Vleresimi i IMDb 6.2 25,837 votes
Vleresimi i TMDb 6.1 270 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.