Filmat

3619
Please Stand By
7.3
HD

Please Stand By

Një grua e re autike ikën nga kujdestarët e saj në një përpjekje për të dorëzuar dorëshkrimin e saj në një konkurs për skenarin e “Star ...
The Devil’s Double
7.1
HD

The Devil’s Double

I thirrur nga fronti i luftës në pallatin e Sadam Huseinit, togeri i ushtrisë irakene Latif Jahia rraset brenda niveleve më të larta të “familjes ...
The Post
7.5
HD

The Post

Një skandal i mbuluar që ka kaluar katër presidenca shtyn drejtuesen e parë femër të një gazete prestigjoze të fillojë një betejë të paprecedentë ...
Accident Man
N/A
HD

Accident Man

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i ...
Chasing the Dragon
7.5
HD

Chasing the Dragon

Një emigrant i paligjshëm nga brendesia e Kines hyn në Hong Kongun e korruptuar, të kolonizuar nga britanikët në vitin 1963, duke u transformuar ...
Larceny
3.7
HD

Larceny

Një skuadër hajdutësh futen në një burg të sigurisë së lartë në Meksikë me planin për të grabitur kapon më të njohur të drogës…
Behind Enemy Lines
10
HD

Behind Enemy Lines

Një marins është qëlluar mbi territorin e armikut dhe është ndjekur pa mëshirë nga një zbatues i policisë sekrete dhe trupat kundërshtare. ...
Oliver Twist
6.9
HD

Oliver Twist

Një adaptim i rrëfenjës klasike të Dikensit, ku një djalë jetim njihet me një hajdut xhepash në rrugët e Londrës. Nga atje, ai hyn në një ...
Suburbicon
10
HD

Suburbicon

Gjatë vetë shkatërrimit të një komuniteti në periferi në vitin 1950, për një familje në dukje normale, bastisja e shtëpisë do të ketë pasoja të ...
Mom and Dad
6.4
HD

Mom and Dad

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël, detyrohen të mbijetojnë brenda 24 orëve, gjatë së cilave, një virus i madh i shkakton prindërit ...
World War Z
10
HD

World War Z

Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjithe boten dhe ...
Kid Cannabis
10
HD

Kid Cannabis

Një tetëmbëdhjetë vjeçar që kishte lënë shkollën, së bashku me mikun e tij njëzetëeshtatë vjeçar, nisin të trafikojnë marijuanë përtej kufirit të ...
The Life of David Gale
10
HD

The Life of David Gale

” Jeta e David Gejl ” : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes.
Beastly
5.6
HD

Beastly

Një histori  moderne e marrë nga “Bukuroshja dhe Bisha”, përrallë ku nje i ri nju-jorkez është shndërruar në një përbindësh te shëmtuar për të ...
Paranormal Activity 4
4.6
HD

Paranormal Activity 4

Kanë kaluar pesë vjet që nga zhdukja e Ketit dhe Hanterit dhe një familje dëshmon ndodhi të pashpjegueshme në lagjen e tyre kur një aty vijnë një ...
The Spearhead Effect
7.3
HD

The Spearhead Effect

Pas vrasjes së mamasë së tij, një gazetar bëhet i famshëm për videot dhe idetë e tij që kritikonin policinë dhe gjykatat. Të nxitur nga fjalimet ...
Molly’s Game
7.6
HD

Molly’s Game

Historia e vërtetë e Molli Blumit, një skiatore e klasit olimpik e cila zhvilloi lojën më ekskluzive të pokerit në botë dhe u bë objektiv i FBI-së.
Despicable Me 3
10
HD

Despicable Me 3

Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.
Now You See Me
7
HD

Now You See Me

Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës ...
Magic in the Moonlight
10
HD

Magic in the Moonlight

Një komedi romantike për një anglez që u njoftua për të ndihmuar në demaskimin e një mashtrimi të mundshëm nga nje iluzionist. Komplikimet ...
Student of the Year
9.7
HD

Student of the Year

Dean Yoginder Vashisht, retired, has fallen gravely ill. Several students from his final year at St. Theresa’s College rush to his side. In ...
Tifosi
4.8
HD

Tifosi

1999

Tifosi

Tifozë me histori të ndryshme që mbështesin ekipet e tyre të futbollit italian Inter, Milan, Juventus, Napoli etj.
Monster-in-Law
10
HD

Monster-in-Law

Charlotte nuk ka pasur shume fat ne dashuri deri sa ajo takon burrin e endrrave te saj Kevinin. Gjithcka duket se po shkon me se miri pasi ata ...
Bride Wars
10
HD

Bride Wars

Dy shoqe te ngushta behen rivale ne momentin qe te dyja aksidentalisht rezervojne te njejten dite martese.
Step Sisters
N/A
HD

Step Sisters

Xhamila e ka jetën të planifikuar. Ajo është presidente e shoqërisë në universitet, kapitene e skuadrës së stepit, punonjëse në zyrën e drejtorit ...
The Karate Kid
9.8
HD

The Karate Kid

Nje grua e divorcuar, shperngulet ne Kine bashke me djalin e saj, i cili, i vetem ne shtepi, perqafon kung fu-ne duke u mesuar nga mesuesi i tij.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.