Filmat

3222
Wildlike
6.7
HD

Wildlike

2014

Wildlike

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një ...
Bullet Head
5.3
HD

Bullet Head

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.
End of the Season
6.3
HD

End of the Season

"Bekeri është një ish-polic gjerman që përpiqet të mbajë një punë si një roje nate, por një takim i rastësishëm me njeriun, familjen e të cilit ...
Kill Speed
4.0
HD

Kill Speed

2010

Kill Speed

Miqtë më të mirë fluturojnë në shtëpi të ndërtuara , me avionë të teknologjisë së lartë për të ofruar metoda kristalike prodhuese meksikane në të ...
Gallowwalkers
3.6
HD

Gallowwalkers

Një bandit misterioz, Amani, është i biri i një murgeshe e cila thyen betimin e saj ndaj Zotit për të siguruar mbijetesën e tij. Ky veprim sjell ...
Valley of Bones
4.8
HD

Valley of Bones

Një paleontologe e pafat, që po lufton për të rritur djalin e saj, drejtohet drejt një zbulimi të rëndësishëm, në një vend gërmimi, nga një ish i ...
A Taxi Driver
7.9
HD

A Taxi Driver

Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman ...
Black Swan
8.0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, "Liqeni i Mjellmave", por do të jetë aq perfekte saqë ngatërron ...
Unnatural
4.0
HD

Unnatural

2015

Unnatural

Ndryshimet globale të motit bëjnë një ekip shkencëtarësh, të modifikojnë gjenetikisht disa arinj polarë të Alaskës. Nga ky veprim, merren ...
Season of the Witch
5.4
HD

Season of the Witch

Një kryqtar i shekullit të 14-të kthehet me shokun e tij në një atdhe të shkatërruar nga Plaga e Zez – ” Murtaja” . Kisha i urdhëron dy kalorësit ...
Stronger
7.3
HD

Stronger

2017

Stronger

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë ...
Kong: Skull Island
10
HD

Kong: Skull Island

Një grup shkencëtarësh eksplorojnë ishullin e humbur të kafkës ku përballen me mbretin Kong.
Monkey Kingdom
7.3
HD

Monkey Kingdom

Një dokumentar natyre që ndjek një majmun të porsalindur dhe nënën e tij ndërsa luftojnë për të mbijetuar brenda hierarkisë sociale konkurruese ...
Cradle 2 the Grave
10
HD

Cradle 2 the Grave

Vajza e një hajduti xhevahirësh rrëmbehet pasi ai vjedh një koleksion të çmuar diamantesh të zeza, të cilat nuk janë aspak ashtu siç duken. 
Lily & Kat
4.9

Lily & Kat

2015

Lily & Kat

Dy shoqe të pandara përpiqen te bëjnë te pamundurën për te kaluar mire ne ditët e tyre te fundit se bashku, duke shijuar jetën e natës me një ...
The Place Beyond the Pines
7.3
HD

The Place Beyond the Pines

Një marifet motor kalorës kthehet në plaçkitjen e bankave si një mënyrë për të siguruar për të dashurin e tij dhe fëmijën e tyre të porsalindur, ...
Dismissed
5.7
HD

Dismissed

2017

Dismissed

Një mësues idealist dhe i drejtë sulmohet nga një nxënës që është i gatshëm të bëjë gjithçka për notë të mirë.
The Diary Of Anne Frank
6.7
HD

The Diary Of Anne Frank

Në vitin 1940 Gjermania pushtoi Holandën dhe së shpejti filluan të aplikojnë ligje anti-hebrenjve. Ana Frank shkruajti në ditarin e saj çdo gjë ...
Icarus
5.2
HD

Icarus

2010

Icarus

Vrasësi i trajnuar i KGB, EDWARD GENN (emri i kodues ICARUS), ka punuar vite më parë si një agjent i fshehtë në Amerikë. Por, kur Bashkimi ...
Stomp the Yard 2: Homecoming
4.3
HD

Stomp the Yard 2: Homecoming

Shanset Harris duket të gjejë një ekuilibër mes shkollës së tij, punës, marrëdhënieve dhe mundësisë për të kryer në konkursin televiziv në nivel ...
F*&% the Prom
6.9
HD

F*&% the Prom

Medi dhe Kol ishin shokë të pandarë deri kur filloi gjimnazi dhe Medi u bë vajza më popullore e kampusit. Kur Medi e gjen veten të vetme dhe ...
Airlift
8.2
HD

Airlift

2016

Airlift

Kur Iraku pushton Kuvajtin në Gusht të vitit 1990, një biznesmen indian zemërgur bëhet zëdhënësi për më shumë se 170 000 bashkatdhetarë të bllokuar.
mother!
7.1
HD

mother!

2017

mother!

Ky film tregon historine e një shkrimtari të famshëm me plot të fshehta, i gatshëm të sakrifikoje dhe familjen për vëmendjen e të gjithëve.
Shank
6.3
HD

Shank

2009

Shank

Anëtari i grupit adoleshent, Kal, fsheh seksualitetin e tij nga anëtarët e tij të bandave të lumtura, pavarësisht nga mosdashja e tyre shpesh të ...
Amateur Teens
6.4
HD

Amateur Teens

Një tragjedi moderne, që flet për një grup nxënësish 14 vjeçarë, jeta e të cilëve ndikohet rrënjësisht nga rrjetet sociale dhe seksualiteti masiv ...
The Killer
0
HD

The Killer

2017

The Killer

Filmi është një uestern brazilian rreth Kabeleiras, vrasësit të frikshëm që jetonte në periferi të Pernambukos në vitet '40.
Felony
6.1
HD

Felony

2014

Felony

Një polic shkakton një aksident që lë në koma një djalë të ri. A do jetë ai në gjendje ta mbajë të fshehtë këtë?
Manchester by the Sea
7.9
HD

Manchester by the Sea

Një xhaxha detyrohet të kujdeset për nipin e tij adoleshent pasi atij i vdes i ati.
Man Up
6.8
HD

Man Up

2015

Man Up

Një grua e palidhur gabimisht përfundon duke u takuar me një të huaj, por ajo ndoshta ka gjetur të dashurin perfekt...
The Expendables 3
6.1
HD

The Expendables 3

Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.